صفحه اصلی × ورود عضویت ویدئو پادکست مقالات وبلاگ فروشگاه آزمون شخصیت آزمون هوش
logo

داوطلبانه کنار هم

x

داوطلبانه کنار هم

1543

1400/9/18

:اشتراک گذاری

قرار دور همی مون رو توی یک پنج شنبه عصر پیش از روز جهانی داوطب، توی کافه سرهنگ گذاشته بودیم، یک دورهمی دوستانه از بچه های داوطلب، از جاهای مختلف ایران، اصفهان، قزوین، تهران و جنوب. هر کدوم از این دوستان نماینده یک مدل از کار داوطلبانه و از نهادهای مدنی و یا گروه های شخصی متفاوت بودند. ولی قصه این جا بود که روح داوطلبانه همه مون رو از اول کار درگیر خودش کرد. روحی که توی اون لازم نیست، با کسی آشنایی دیرینه و یا همکاری مشترک داشته باشی. آدمهایی با روحیه کار داوطلبی، تا همدیگه رو می بینند، انگار که سالهاست هم رو می شناسند، شروع می کنند به سلام و احوالپرسی گرم و بعد، انجام دادن کاری که فضای کار جمعی و گروهی ایجاب می کنه. 
بر و بچه های خونگرم اصفهان، اهالی زاینده رود مظلوم و همیشه زنده، این همه راه رو تا تهران اومده بودند برای اینکه همراه ما باشند واسه اجرای برنامه، آذر صدر عزیز و دوستان اجرای موسیقی محمدرضا وداد و زری قلم آرا و دوستان دیگه ای مثل فاطمه طاهری، جان تیموری، یاسر مرادی عزیز، عمو بابک و مریم یاوری توی اجرای کار همه جوره داوطلبانه همراه بودند. 
با سپاس ازمؤسسه ایران والنتیرینگ، چراکه این برنامه کار مشترک موسسه باور با دوستان این مجموعه به ویژه یاکاموز صادقی بود و سپاس از همه دوستانی که به این محفل اومدند و همراه ما شدند. و در پایان با سپاس از موسسه بهبود کیفیت زنانِ آتنا که کیک زیبا و خوشمزه روز داوطلب کار بانوان توانمند این نهاد مدنی بود.
ایران
تهران، شهرک قدس، بلوار دادمان، جنب رستوران لانجین، پلاک 38
+(98) 21 8858 1275 - 6
شنبه تا چهارشنبه 09:00 صبح - 05:00 عصر
suport@bavar.ir
پشتیبانی 24 ساعته
بالا